Данас 29. маја, ученици осмих разреда су обележили крај наставне године и прославили традиционално потписивањем мајица и журком. Цела школа је одисала атмосфером заједништва јер су и млађи ученици ревносно и са великим усхићењем гледали своје старије другаре и потписивали се на мајице, желећи да и они буду барем делић у сећању осмака.
А осмаци ко осмаци, весели јер су данас главни и у центру пажње. Дефилеом кроз ходнике школе хтели су да се опросте од свих учионица, паноа, наставника и млађих другара. Били су весели и добри. Желимо им да такви и остану, да упишу школе које желе и буду успешни.



За више слика погледајте нашу фото галерију овде

