Завршетком наставе приводимо крају још једну успешну школску годину испуњену учењем, дружењем, новим знањима и лепим успоменама.
Честитамо свим ученицима од првог до седмог разреда на труду, залагању и постигнутим резултатима и желимо им да летњи распуст проведу у здрављу, радости и игри.
Данас смо са посебним емоцијама испратили још једну генерацију наших малих матураната – ученика четвртог разреда, како у централној школи тако и у подручним одељењима. Заједно са својим учитељицама, родитељима и другарима, они су овај важан дан обележили свечано, уз песму, игру, осмехе, али и понеку сузу.
Свим ученицима желимо пријатан распуст, а нашим малим матурантима много успеха у наставку школовања и безбрижно детињство испуњено лепим тренуцима.



Видео запис са свечаности погледајте овде.

