Дана 24.4.2026. године свечано је обележен Дан школе.
Ученици наше школе припремили су пригодан и разноврстан програм, којим су показали своје таленте, креативност и љубав према школи. На почетку свечаности присутнима се обратила директорица школе Бојана Лепињица, која је упутила честитке поводом Дана школе и уручила захвалнице најуспешнијим ученицима и наставницима за постигнуте резултате и допринос раду школе.
Након свечаног дела, уследио је програм који су са својим учитељицама припремили ученици централне школе, доносећи радост, песму и свечану атмосферу свим присутнима.
Овим догађајем још једном је потврђено заједништво, посвећеност и успешан рад свих ученика и запослених у нашој школи.


Нашу фото галерију погледајте овде, а аудио записе овде и овде.

