Полагањем венца наша школа наставља традиционално учешће у обележавању годишњице као једина школа у Србији која носи име ,,Сремски фронт”.
Посебна нам је част што је ове године наш црквено-школски хор ,,Јован Дамаскин” наступао у централној манифестацији и својом песмом допринео свечаности.


Видео запис са свечаности можете погледати овде.

