Ученици наше централне школе, као и свих подручних одељења, заједно са својим учитељицама припремили су пригодне приредбе поводом обележавања 8. марта – Међународног дана жена.
Током приредби, ученици су песмом, рецитацијама и кратким сценским наступима показали љубав, поштовање и захвалност према својим мајкама, бакама и свим женама које их окружују.
Поред приредби, деца су вредно израђивала честитке, цвеће и разноврсне украсе, које су са радошћу даровала својим мајкама, обрадовали их и на најлепши начин изразивши колико их воле и цене.



