Данашњим активностима смо започели Тематску недељу посвећену борби против вршњачког насиља.
Чланови Ученичког парламента и Вршњачког тима су одржали презентације посвећене препознавању и идентификацији вршњачког насиља као и начине како поступати и помоћи у тим ситуацијама. Презентације су приказане ученицима првог и другог разреда, а затим и ученицима петог и шестог разреда. Слушаоци су били и активни учесници, а презентери су своје излагање употпунили занимљивим квизом о усвојеним информацијама. Ово је један мали корак у развијању свести о значају борбе против вршњачког насиља. Тема је заиста важна и комплексна, захтева континуирани рад, а ученици ће у току ове недеље низом активности указати на то.
Активност је реализована залагањем и уз велику помоћ педагошкиње Јелене Тапушковић и психолога Николе Угрешића.


