Чланови оријентиринг секције наше школе остварили су запажене резултате на такмичењима одржаним 14. и 15. марта.
На Купу Врбаса, одржаном 14. марта, и Пионирском првенству Београда, одржаном 15. марта, ученица Милица Петровић још једном је потврдила свој квалитет, освојивши одлично 2. место и сребрна одличја у званичној категорији Ж14 на оба такмичења.
Успешан је био и ментор и тренер секције, наставник Томислав Шеремет, који је овога пута наступио у улози такмичара и освојио 1. место у ветеранској категорији на Купу Врбаса.
Милицу и остале активне полазнике оријентиринг секције већ овог викенда очекује наступ пред домаћом публиком на Купу Срема, који ће бити одржан на излетишту Липовача и теренима око наше школе, игралишта Једнота, Словачког парка и насеља Исток.
Честитамо нашим такмичарима на постигнутим резултатима и желимо им много успеха на предстојећем такмичењу!


